Afsprakenplanning

Afsprakenplanning Eetstudio

Via de reservatie knop wordt u doorverwezen naar een pagina met een online agenda. Hier kan u een dag en uur bij de gewenste therapeut kiezen.


De betaling van de therapeut gebeurt op de dag zelf. Dit kan cash of met de bancontact app via de smartphone. ( installeer deze wel op voorhand! )


Door een consultatie aan te vragen ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de Eetstudio groepspraktijk.


Els Engels

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Ook te vragen via email : els@eetstudio.be

of via telefoon : 0478/62.12.37 


Eline Baete

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Ook te vragen via email : eline@eetstudio.be

of via telefoon : 0486/45.09.61 


Karin Luyten

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Ook te vragen via email : karin@eetstudio.be

of via telefoon : 0485/43.02.39 


Michel Wolfs

Creatieve eet- en speel therapeut

AUTI-Coach


Ook te vragen via email : michel@eetstudio.be

of via telefoon : 0478/49.25.67


Katrien De Meyer

Momenteel geen ruimte voor nieuwe clienten

Master in de psychologie

Psychiatrisch verpleegkundige

Scheidings- en Ouderschaps bemiddeling


Ook te vragen via email : katrien@eetstudio.be

of via telefoon : 0495/32.18.99 


Martine De Wael

Momenteel geen ruimte voor nieuwe clienten

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog


Ook te vragen via email : martine@eetstudio.be



Nele Meulemans

Momenteel geen ruimte voor nieuwe clienten

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog


Ook te vragen via email : nele@eetstudio.be

of via telefoon : 0468/18.72.48