Afsprakenplanning

Afsprakenplanning Eetstudio

Via de reservatie knop wordt u doorverwezen naar een pagina met een online agenda. Hier kan u een dag en uur bij de gewenste therapeut kiezen.


De betaling van de therapeut gebeurt op de dag zelf. Dit kan cash of met de bancontact app via de smartphone. ( installeer deze wel op voorhand! )


Door een consultatie aan te vragen ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de Eetstudio groepspraktijk.


Els Engels

Karin Luyten

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Afspraken via online-agenda, afspraken worden maandelijks verder opengezet.


Ook te vragen via email : els@eetstudio.be of

via telefoon : 0478/62.12.37


Katrien De Meyer

Psychiatrisch verpleegkundige

Scheidings- en Ouderschapsbemiddeling

Master in de psychologie


Afspraken via online-agenda, afspraken worden maandelijks verder opengezet.


Ook te vragen via email : katrien@eetstudio.be of

via telefoon : 0495/32.18.99



Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Afspraken via online-agenda, afspraken worden maandelijks verder opengezet.


Ook te vragen via email : karin@eetstudio.be of

via telefoon : 0485/43.02.39


Nele Meulemans

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog



Afspraken via online-agenda, afspraken worden maandelijks verder opengezet.


Ook te vragen via email : nele@eetstudio.be of via telefoon : 0468/18.72.48



Michel Wolfs

Creatieve eet- en speel therapeut

AUTI-Coach


Afspraken via online-agenda, afspraken worden maandelijks verder opengezet.


Ook te vragen via email : michel@eetstudio.be



Martine De Wael

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog

Afspraken via online-agenda, afspraken worden maandelijks verder opengezet.


Ook te vragen via email : martine@eetstudio.be



Lisa Schoensetters

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog


Afspraken via online-agenda, afspraken worden maandelijks verder opengezet.


Ook te vragen via email : lisa@eetstudio.be