Afsprakenplanning

Afsprakenplanning Eetstudio

Via de reservatie knop wordt u doorverwezen naar een pagina met een online agenda. Hier kan u een dag en uur bij de gewenste therapeut kiezen.


De betaling van de therapeut gebeurt op de dag zelf. Dit kan cash of met de bancontact app via de smartphone. ( installeer deze wel op voorhand! )


Door een consultatie aan te vragen ga je akkoord met de algemene voorwaarden van de Eetstudio groepspraktijk.


Els Engels

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Ook te vragen via email : els@eetstudio.be of

via telefoon : 0478/62.12.37


Karin Luyten

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Ook te vragen via email : karin@eetstudio.be of

via telefoon : 0485/43.02.39


Eline Baete

Eline start in de Eetstudio vanaf eind juli 2022

Diëtiste

Consultaties voor kinderen, jongeren en volwassenen


Ook te vragen via email : eline@eetstudio.be


Martine De Wael

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog


Ook te vragen via email : martine@eetstudio.be



Michel Wolfs

Creatieve eet- en speel therapeut

AUTI-Coach


Ook te vragen via email : michel@eetstudio.be



Katrien De Meyer

Voorlopig heeft Katrien geen plaats voor nieuwe cliënten

Psychiatrisch verpleegkundige

Scheidings- en Ouderschapsbemiddeling

Master in de psychologie


Ook te vragen via email : katrien@eetstudio.be of

via telefoon : 0495/32.18.99


Nele Meulemans

Voorlopig heeft Nele geen plaats voor nieuwe cliënten

Master in de psychologie

Klinisch Psycholoog


Ook te vragen via email : nele@eetstudio.be of via telefoon : 0468/18.72.48